Witamy na naszej witrynie!

Podobno mamy w tej chwili czas mediów społecznościowych, a strony internetowe odchodzą powoli do lamusa. Dlatego w 23 roku istnienia, Muzeum Diecezjalne w Rzeszowie doczekało się wreszcie swojej własnej witryny.

Autorami projektu strony i jej wykonawcami są Bartosz Grzesik i Krzysztof Jordan z firmy hedgehog.pl. Autorzy tekstów i zdjęć wymienieni zostali w naszej stopce.

Znajdziecie tu m.in. wybór eksponatów z naszej kolekcji (z opisami i zdjęciami), historię muzeum, a także archiwum wystaw.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich wieloletnich przyjaciół i sympatyków naszej placówki. Jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje na temat wystaw czasowych organizowanych w Muzeum Diecezjalnym w Rzeszowie przed rokiem 2016 (w tym zaproszenia lub fotografie), będziemy wdzięczni za kontakt z ks. Pawłem Batorym (tel. 509 528 779; [email protected]).

Planujemy publikowanie nowych materiałów na bieżąco – zwłaszcza w momencie organizacji nowych wystaw i wydarzeń. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na facebooku, gdzie będziemy o nich informować.

Serdecznie zapraszamy do przeglądania i regularnego odwiedzenia naszej witryny oraz w nasze skromne progi.